Karanlık Mod
Image
25 Ocak 2022 , Salı
Logo
Terazi Burcu Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Özellikleri Nelerdir?

Element: Hava
Taş: Safir
Renk: Pastel Tonları
Uğurlu Sayı: 6
Şanslı Gün: Cuma
Anlaştığı Burçlar: İkizler, Kova, Koç
Anlaşamadığı Burçlar: Oğlak, Balık
Oldukça kararsız bir burç olan terazi burcunun, etkili bir kendisine çekim gücü vardır. Eğer bir Terazi burcunun yanındaysanız kızgınlığınız ve mutsuzluğunuz yok olur. Onun ne düşündüğünü anlayamayız, uyumludurlar. Aynı zamanda çok güçlü yapıları vardır. Başarılı olmak için, çok çalışıp yorulmak yerine, daha çok kendisini başarılı gösterecek konular üzerinde çalışır. Terazi burçlarını asla eleştiremezsiniz. Eleştirdiğiniz taktirde, gülümseyerek sizden uzaklaşırlar ve asla fikrinizi almazlar. Egosu fazladır, aşk onun yaşamıdır. Anlamanız gerek ki bit terazi burcu hiç de kolay değildir.
Fiziksel olarak terazi burçları özellikleri arasında onların çok güçlü yapılarının olduğu bilinir. Uzun boy, kahverengi göz ve saçlar, beyaz tene sahiptirler. Hasta oldukları zaman onunla ilgilenmenizi beklerler. Vücutları kilo almaya müsaittir. Kendi dünyalarında huzursuzluk yaşadıkları zaman, aşırı yemek yeme ve baş ağrısı çekerler. Kendilerine ise oldukça özen gösteren bir burçtur.

TERAZİ BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Terazi burcu kadını ile tartışmak hiç de kolay değildir. Bir kavgayı kendisi bile başlatabilir, sürdürebilir ve kendisini yine sonlandırabilir. Her zaman haklı olmakla birlikte son kararları da terazi burcu kadını verir. Çok fazla paraya ihtiyaçları vardır, satın alabileceği her şeyi ister.

Aşk, hayatlarında önemli yer tutar, romantizmin her alanda olmasını isterler. Duygusal olarak çok karışıktır, bazen dengelerini kaybedebilirler. Yalnız kalmayı hiç sevmezler, insanlarla ilişkileri onlar için çok önemlidir.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Terazi burcu erkeği öğüt vermek konusunda ustadırlar. Sizin sorunlarınıza yardımcı olmak için her şeylerini ortaya koyarlar. Mıknatıs gibi bir kişiliği vardır, kendinizi onun yanında kaybedebilirsiniz.

Çekiciliği var olduğu sürece çevresinde çokça kadın bulunur. Fakat terazi erkeği ile sonsuza kadar ilişki yaşamak fikri doğru değildir. Ayrıldığı sevgilileri ile dost kalabilirler. Yalana asla katlanamazlar, bunu iğrenç bir olay olarak görürler. Aşk hayatında ilk adımı atmakta çekingen davranırlar. Bu yüzden eğer bir Terazi Erkeğine aşık olursanız vakit kaybetmeden ona olan duygularınızı belli edin.

Yorum / Yanıtla